Noclegi oraz rezerwacja


W przypadka dokonania rezerwacji Gość zostanie obciążony całkowitą ceną rezerwacji, również w przypadku odwołania rezerwacji po dokonaniu rezerwacji zostanie obciążony całkowitą ceną rezerwacji. Reklamacje prosimy zgłaszać pocztą elektroniczną na adres: biuro@karczmabeskidzka.pl, termin rozpatrzenia do 14 dni roboczych.
DANE FIRMY: DOKA Dorota Kawałek ul. Żywiecka 313, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 937-160-29-56, REGON: 070724605

Płatności obsługiwane są przez Przelewy24.
Pensjonat


Wszystkie pokoje posiadają łazienki z natryskiem, oraz wi-fi. Posiadamy także własny parking dla naszych gości oraz rowerownię.Zapraszamy do miłego wypoczynku!

Pokoje

Pokój dwuosobowy z łazienką
Pokój trzyosobowy z łazienką
Pokój czteroosobowy z łazienką
Pokój pięcioosobowy z łazienką
Mieszkanie z kuchnią i łazienką

Noclegi

Pensjonat Karczma Beskidzka został oddany do zakwaterowania w 2003 roku. położony jest kilkanaście minut od centrum miasta, co pozwala uciec od zgiełku i tłumów.
Ośrodek położony jest na skraju lasu, z pięknymi widokami na góry, doskonale wkomponowuje się w otoczenie, sprawiając ze miejsce ma kameralny klimat, jako idealne miejsce na wypoczynek i relaks.
Pensjonat Karczma Beskidzka oferuje 50 miejsc noclegowych, w pokojach dwu - trzy - cztero- i pięcioosobowych, oraz dwuosobowy apartament z kuchnią i łazienką. Kilka pokoi posiada nasłoneczniony balkon, z którego roztacza się widok na góry.
Pokoje utrzymane są w jasnej stylistyce, z akcentami dekoracyjnymi w stylu folkowym, co nadaje gościnny charakter obiektowi.
Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, telewizor z płaskim ekranem, komplet ręczników oraz naczynia do przygotowania napojów. Standard Pensjonatu wzbogacony jest o bezpłatne WiFi, możliwość zapłaty kartą płatniczą, parking oraz śniadania.
Do dyspozycji Gości jest ogólnodostępny barek zaopatrzony w mikrofalówkę, pralkę, żelazko, lodówkę, czajnik oraz naczynia do przygotowywania posiłków. Zachęcamy do odwiedzania Pensjonatu Karczma Beskidzka, oraz do spróbowania wspaniałych góralskich potraw serwowanych w Karczmie. Doskonałym atutem Karczmy są dwa tarasy. Jeden z nich, nasłoneczniony, położony jest na południowy stok, na którym zawieszone są huśtawki. Kto się w nich zanurzy, ucieknie od zgiełku rzeczywistości i znowu poczuje się jak dziecko :)
Pensjonat jako baza wypadowa dla tras rowerowych posiada również rowerownię/narciarnię, do bezpłatnego korzystania przez Gości. Jako dodatkową atrakcję przygotowaliśmy SPA & WELLNESS dla rowerów.